Raporty RSS

16-10-2014
  • nieruchomości

Ceny mieszkań na rynku wtórnym w dalszym ciągu pozostają stabilne. W największych polskich miastach stawki ofertowe za metr kwadratowy we wrześniu zmieniły się najwyżej o kilkadziesiąt złotych - wynika z najnowszego raportu portalu nieruchomości Domy.pl i Open Finance.

08-09-2014
  • kredyty hipoteczne
  • nieruchomości

Ceny ofertowe mieszkań używanych stoją w miejscu – wynika z najnowszego raportu portalu nieruchomości Domy.pl i firmy doradztwa finansowego Open Finance.

18-08-2014
  • nieruchomości

Zmiany cen ofertowych w lipcu nie zmieniły ogólnego obrazu sytuacji na wtórnym rynku sprzedaży mieszkań w Polsce – stawki za jakie zbywcy oferują swoje lokale nadal utrzymują się na stabilnym poziomie. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że tylko w 3 z 18 analizowanych miast ceny są niższe niż przed rokiem – wynika z najnowszego raportu portalu nieruchomości Domy.pl i Open Finance.

07-07-2014
  • nieruchomości

W czerwcu, podobnie jak przed miesiącem, w 9 z 18 największych polskich miast ceny ofertowe mieszkań nieznacznie spadły – średnio o 1 proc.; w 8 miastach stawki w porównaniu z majem wzrosły średnio o 1,1 proc., a w Poznaniu pozostały bez zmian. W porównaniu z czerwcem 2013 roku średnie ceny ofertowe są dziś niższe w 6 miastach, a w 12 nastąpił ich wzrost - wynika z lipcowego raportu portalu nieruchomości Domy.pl i Open Finance.

24-06-2014
  • nieruchomości

W stolicy ceny w maju były minimalnie (o 0,1%) wyższe niż w kwietniu i o 0,3% wyższe niż przed rokiem – wynika z raportu opublikowanego przez portal nieruchomości Domy.pl i firmę doradztwa finansowego Open Finance.

14-05-2014
  • nieruchomości

W kwietniu średnie ceny ofertowe mieszkań oferowanych do sprzedaży na rynku wtórnym w 11 z 18 analizowanych miast spadły (średnio o 0,9 proc.), w pięciu wzrosły (o 0,4 proc.), a w dwóch pozostały bez zmian. Największy miesięczny spadek stawki za m2 zanotowały Katowice (1,9 proc.), a największy wzrost Szczecin (0,9 proc.) – wynika z najnowszego raportu Domy.pl i Open Finance.