Twój Doradca w Świecie Finansów

wiktor.dabrowski

Open Finance razem ze związkami zawodowymi przygotowało akcję specjalną „Twój Doradca w Świecie Finansów”. To jedyna w Polsce akcja dzięki której można uzyskać porady w zakresie wyboru produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych i jednocześnie skorzystać z dodatkowych przywilejów.


Dołącz do akcji Twój Doradca w Świecie Finansów i korzystaj z pakietu usług dostępnego tylko dla uczestników akcji, który obejmuje:

 
Indywidualną kartę członkowską:
• ze zniżkami do wielu sklepów w ramach programu EDENRED,
• z funkcją karty płatniczej z PIN-em i kodem CVV,
• uprawniającą do szybkiej obsługi w oddziałach Open Finance.

 
Dostęp do promocji VIP:
• tylko dla uczestników akcji,
• obejmujących rozwiązania finansowe i ubezpieczeniowe różnych instytucji finansowych,
• z nagrodami w postaci zniżek na produkty, atrakcyjnych gadżetów lub doładowania karty członkowskiej kwotą określoną w regulaminie.

 
Indywidualnego doradcę Open Finance, który:
• pomoże wyszukać najlepsze rozwiązania kredytowe i dopasować odpowiednią inwestycję lub ubezpieczenie
• sprawdzi posiadane produkty pod kątem potencjalnych oszczędności i aktualnej oferty,
• jest do dyspozycji zawsze wtedy, gdy potrzebna jest pomocy przy wyborze produktu finansowego.

Dodatkowo zyskujesz:
• możliwość obsługi w miejscu pracy/siedzibie związku,
• możliwość uczestnictwa w specjalnie przygotowanych szkoleniach z zakresu finansów.Aby skorzystać z przywilejów i promocji dostępnych tylko w ramach akcji Twój doradca w świecie finansów należy przystąpić do akcji i złożyć wniosek o wydanie karty członkowskiej. Wniosek o wydanie karty można składać u doradcy Open Finance bądź poprzez stronę internetową akcji.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz aktualnymi promocjami w ramach Akcji Twój Doradca w Świecie Finansów na stronie internetowej www.solidarnosc.open.pl


Dla NSZZ Solidarność:


Zapraszamy!


Organizatorem akcji prowadzonej pod nazwą „Twój Doradca w Świecie Finansów” (dalej jako „Akcja”) jest Open Finance SA. W Akcji mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne, które w okresie od dnia 28 października 2014 roku spełnią łącznie następujące warunki: w Okresie trwania Akcji wypełnią poprawnie i czytelnie formularz będący wnioskiem o wydanie Karty, stanowiący załącznik nr 1 do Regulaminu Akcji „Twój Doradca w Świecie Finansów”, w tym udzielą zgody na przetwarzanie danych osobowy przez Open Finance SA na potrzeby oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance SA oraz w celu przystąpienia i uczestnictwa w Akcji. Uczestnicy promocji, którzy spełnią określone w Regulaminie warunki otrzymają Kartę przedpłaconą typu MasterCard wydawana przez spółkę PrePay Technologies Limited we współpracy z Edenred Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, z terminem ważności 3 lata, który liczony jest od dnia wystawienia Karty.


Karta uprawnia Uczestnika do otrzymania bonusu w postaci doładowania kwotowego, który zależny będzie od rozwiązania finansowego będącego w ofercie Open Finance SA, do którego Uczestnik przystąpi. Karta uprawnia również do wzięcia udziału w promocjach, które Organizator przeprowadzi w przyszłości, przeznaczonych dla Klientów, którzy o Akcji dowiedzieli się od Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego ”Solidarność” lub innego związku zawodowego współpracującego z Open Finance SA w ramach akcji Twój Doradca w Świecie Finansów. Lista współpracujących w ramach akcji związków zawodowych dostępna jest TUTAJ. Szczegóły oferty są dostępne u doradcy. Regulamin Akcji znajduje się w oddziałach Open Finance SA lub TUTAJ (dla NSZZ Solidarność) lub TUTAJ (dla pozostałych związków).