Kredyty gotówkowe

kredyt_gotówkowy

Potrzebujesz gotówki? Na remont mieszkania? Większy telewizor? Nową pralkę? Samochód? Wymarzoną podróż? Nie wiesz, który bank wybrać? Zastanawiasz się, gdzie otrzymasz najkorzystniejszą ofertę?

Umów się na bezpłatne spotkanie z doradcą Open Finance, a przekonasz się, jak łatwo i szybko możesz uzyskać kredyt gotówkowy na wymarzony cel!

Podczas rozmowy z doradcą finansowym:

  • dowiesz się, jakie oferty mają poszczególne banki,
  • wybierzesz ofertę najkorzystniejszą dla siebie,
  • dopasujesz ratę kredytu gotówkowego do swoich możliwości,
  • zdecydujesz o optymalnym okresie trwania kredytu,
  • łatwo i szybko dopełnisz wszelkich formalności związanych z kredytem,
  • przeanalizujesz każdy punkt umowy z bankiem,
  • podpiszesz umowę kredytową z bankiem.

Doradcy kredytowi Open Finance oferują pomoc w uzyskaniu optymalnej oferty kredytowej. Towarzyszą Ci od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem. Cały proces kredytowy odbywa się szybko i sprawnie. My dopełniamy wszystkich formalności za Ciebie!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer naszej infolinii: 801 600 200!

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy przy wyborze kredytu gotówkowego!

 

 

Open Finance SA uprzejmie informuje, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartości kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez doradcę.

W nawiązaniu do regulacji art. 7 ust. 4-5 Ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (DzU z dn. 11 sierpnia 2011 r.) Open Finance SA informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem, na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności pośrednictwa, o których mowa w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (t.j. DzU z 2002 r. Nr 72 poz. 665), przy udzielaniu kredytów gotówkowych, ze wskazanymi poniżej podmiotami: Alior Bank SA, Bank Ochrony Środowiska SA, Deutsche Bank PBC SA, EuroBank SA, FM Bank PBP SA, Getin Noble Bank SA, Idea Bank SA, mBank SA, Meritum Bank ICB SA, Bank Pocztowy Sp. z o.o., Raiffeisen Bank Polska SA.