KREDYTY FIRMOWE

kredyt-firmowy-01

Jeżeli myślisz o rozpoczęciu pracy na własny rachunek lub już jesteś swoim własnym szefem, ale planujesz rozszerzenie działalności swojego przedsiębiorstwa lub sfinansowanie bieżących potrzeb, kredyt firmowy jest dla Ciebie rozwiązaniem optymalnym.

Umów się na bezpłatne spotkanie z doradcą Open Finance, a przekonasz się, jak łatwo i szybko możesz uzyskać kredyt firmowy na potrzeby swojej działalności!

Doradca finansowy pomoże Ci:

  • poznać oferty poszczególnych banków,
  • wybrać kredyt najkorzystniejszy dla Twojej firmy i jej potrzeb,
  • dopasować warunki spłaty kredytu,
  • dopełnić formalności wymaganych przez bank,
  • przeanalizować zapisy zawarte w umowie z bankiem,
  • sfinalizować zawarcie umowy.

Doradcy kredytowi Open Finance oferują pomoc w uzyskaniu optymalnej oferty kredytowej. Towarzyszą Ci od momentu wyboru oferty do finalizacji umowy z bankiem. Cały proces kredytowy odbywa się szybko i sprawnie. My dopełniamy za Ciebie wszystkich formalności!

Dowiedz się więcej!
Zapraszamy do naszego oddziału w Warszawie, stworzonego specjalnie do obsługi przedsiębiorców!

Warszawa, ul. Puławska 17, bud. Europlex


Umów się na spotkanie wypełnij formularz lub zadzwoń na numer naszej infolinii:

801 600 200!

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy przy wyborze kredytu firmowego!

 

Wszystkie rozmowy telefoniczne prowadzone z konsultantami infolinii Open Finance, w trosce o jakość usług, są rejestrowane. Open Finance SA uprzejmie informuje, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez doradcę.