Gwarancja jakości

gwarancja jakości obsługi
W Open Finance masz gwarancję jakości obsługi! To ty decydujesz, czy Twój Doradca dostanie premię. Wszystko zależy od tego, czy będziesz zadowolony.

W Open Finance stawiamy na to, aby nasi Klienci byli zadowoleni z obsługi. Dlatego teraz każdy Klient może zdecydować, czy jego Doradca dostanie premię od firmy za prowadzenie jego sprawy.

Czym jest Gwarancja Jakości? Na co możesz liczyć, współpracując z naszym Doradcą?

1. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie Doradców

 1. najlepsi specjaliści (wykształcenie kierunkowe, szeroka wiedza finansowa),
 2. kilkuetapowa rekrutacja,
 3. weryfikacja wiedzy egzaminem końcowym dopuszczającym do obsługi Klienta.

2. Rozbudowany program Szkoleń dla Doradców, m.in. szkolenia:

 1. dotyczące zagadnień makroekonomicznych,
 2. produktowe z ofert poszczególnych banków i instytucji finansowych,
 3. prawne i podatkowe.

3. Sprawdzona i najszersza na rynku oferta produktów finansowych – tylko w Open Finance Klient może porównać oferty 22 banków.

 1. wsparcie zespołu bankowego – bezpośrednia relacja z bankami, która pozwala na ocenę, ile trwa np. proces kredytowy w poszczególnych bankach,
 2. wsparcie zespołu analiz – podsumowania ofert rynkowych w formie rankingów.

4. Indywidualne podejście do Twoich potrzeb

 1. wybór oferty w zależności od sytuacji i możliwości Klienta, brak gotowych, szablonowych rozwiązań,
 2. Doradca zawsze przedstawia kilka wariantów harmonogramów spłat i rozwiązań produktowych,
 3. stały kontakt doradcy z Klientem,
 4. pomoc w załatwianiu formalności.

5. Rozbudowany system kontroli jakości świadczonych usług – premie Doradców uzależnione od satysfakcji Klientów

 1. trzyetapowe badanie satysfakcji Klienta (zaraz po spotkaniu, w trakcie trwania procesu i po sfinalizowaniu umowy z bankiem),
 2. ostateczna ocena wydana przez Klienta jest podstawą do wypłaty lub braku premii dla Doradcy.

6. Profesjonalne Contact Center

 1. zespół przygotowany do wstępnej analizy sytuacji Klientów (pierwsza pomoc Klientom),
 2. zbieranie wstępnych informacji o preferencjach Klienta, aby Doradca już na pierwszym spotkaniu mógł przygotować ofertę,
 3. Opiekun Klienta z Contact Center przekazuje Klienta do oddziału bezpośrednio pod opiekę Doradcy, dzięki czemu Doradca ma podstawę do przygotowania oferty.

Ile mnie to kosztuje?

Usługa doradztwa w Open Finance od zawsze była bezpłatna. I tak jest również teraz. To banki pokrywają nasze wynagrodzenie. Ale teraz, abyśmy jeszcze mocniej dostosowali się do Twoich oczekiwań, możesz ustalić, jakie wynagrodzenie dostanie Twój Doradca. Twoje zadowolenie to premia dla Twojego Doradcy!

Co to oznacza dla mnie?

Przede wszystkim nie bój się pytać. Doradca jest od tego, aby jak najlepiej przygotować Cię do kredytu czy inwestycji. Bezpośrednia współpraca z Twoim Doradcą na pewno przełoży się na to, że otrzymasz najlepsze warunki oferty.

Doradca jest dla Ciebie wsparciem na każdym etapie decyzji dotyczących Twoich pieniędzy. Pomagamy nie tylko w wyborze ofert i w ich porównaniu, ale także dopełniamy wszelkich formalności. Oczywiście liczymy też na współpracę po otrzymaniu przez ciebie kredytu lub założeniu inwestycji.

Jednym słowem Twój Doradca jest dla Ciebie dostępny w każdym momencie. Dlatego też bardzo liczmy na Twoje opinie już w trakcie współpracy, aby jak najszybciej reagować na Twoje potrzeby i pytania czy wątpliwości.

W razie pytań, wątpliwości lub sugestii dotyczących współpracy z doradcą, prosimy o kontakt pod numerem 22 489 37 03 lub pod adresem e-mail opinia@open.pl.

Zapraszamy do współpracy.

Open Finance to największa, ciesząca się zaufaniem firma doradztwa finansowego w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane kredyty mieszkaniowe i lokaty bankowe 22 banków. Bezpłatnie porównujemy produkty banków, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji finansowych. Ponad 800 doradców finansowych na terenie całej Polski jest do Twojej dyspozycji. Sprawdź nas! Zaufało nam już ponad milion Klientów.